sobota, 3 listopada 2012

Growing Lashes Stimulator Mascara, czyli tusz do rzęs od Wibo.

Dziś, po dość długiej nieobecności (udzieliło mi się weekendowe lenistwo:D) pragnę zaprezentować Wam kosmetyk, z którym nie rozstaje się od kilku tygodni. Jest to bowiem tusz do rzęs Growing Lashes od Wibo. Zauroczył mnie tym, że świetnie wydłuża rzęsy i ma taką nietypową szczoteczkę:)
Opakowanie jest bardzo ładne, takie szalone i wesołe. Przypadło mi do gustu, ponieważ nie jest aż tak bardzo standardowe jak cała reszta. Kolorystycznie wszystko do siebie idealnie pasuje.
Co do efektu wzrostu rzęs, to raczej nie zauważyłam. Ale muszę przyznać, że rzęsy coraz mniej mi wypadają, są widocznie bardziej zdrowsze. Myślę, że to jest właśnie spowodowane tym tuszem, ale również zdrowszą dietą którą na codzień stosuję. Moim zdaniem, nie możemy oczekiwać od tuszu do rzęs, by jakoś uleczył nasze rzęsy, od tego są specjalne preparaty.
Aplikator, jak wcześniej wspominałam, jest dość specyficzny. Bardzo twardy, włoski są króciutkie i mało elastyczne. Ale o dziwo - szczoteczka jest genialna! Wydawało by się, że będzie trudna w używaniu, a tak absolutnie nie jest. Świetnie rozczesuje rzęsy od nasady aż po same końce. Aplikator nabiera idealną ilość tuszu, dzięki czemu nie powstają żadne grudki, ani włoski nie są posklejane.
Rzęsy, jak widać, są bardzo wydłużone oraz pogrubione. Spojrzenie staje się bardziej zalotne i seksowne. Rzęsy są również pięknie podkręcone, a nie używam zalotki. Aplikator świetnie maluje dolne rzęsy, bez dotykania skóry. Moim zdaniem, rzęsy są pięknie rozdzielone. Tutaj posiadam 2 warstwy tuszu, więc moim zdaniem rozdzielenie jest na prawdę dobre.
Tusz ma piękny, głęboki, czarny kolor i nie matowieje w środku dnia. Nie muszę już używać eye-linera, ponieważ oko jest intensywnie podkreślone czarnym kolorem.
Nie obsypuje się pod koniec dnia, ani nie kruszy. Nie podrażnia wrażliwych oczu. Nie rozmazuje się i jest odporny na łzy, deszcz itp. Jednakże bardzo dobrze się go zmywa i nie trzeba trzeć okolic oczu, co jest dużym plusem.
Cena jest niesamowicie niska, jak na tak świetny produkt. Osobiście jestem nim oczarowana!

Cena: ok.10zł

Zalety:
+pięknie wydłuża
+pogrubia
+podkreśla oko
+rozdziela
+podkręca
+nie obsypuje się
+mniej wypadających rzęs
+głęboka czerń
+łatwo się go zmywa
+jest dość odporny na łzy, deszcz itp..

Wady:
-nie zauważyłam

Ocena ogólna: 10/10!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz:) Miło mi, że jesteście tu ze mną:*