piątek, 19 października 2012

Ostatni produkt z linii Tutti Frutti, Melon&Arbuz, czyli olejek do kąpieli!

Pierwszy raz, dzięki portalowi BANGLA miałam okazję testować takie coś, jak olejek do kąpieli. Przedtem miałam ogromne obawy przed takimi produktami, ale już teraz wiem, jak wiele traciłam. Farmona uwiodła moje serce kolejnym już produktem. Olejek jest, standardowo, w zapachu melona i arbuza. Zapraszam do dalszej lektury:)
Myślałam, widząc olejek na zdjęciu, że jest on w topornej, szklanej butli. Doznałam szoku, jak wzięłam ją do ręki, a ona była leciutka i plastikowa. Bardzo ucieszyłam się z tego powodu, ponieważ jest o wiele bardziej poręczna. Kolor jest genialny, mocno zielony, soczysty i owocowy. Nakrętka służy mi jako miernik ilości nalewanego olejku pod strumień lejącej się wody (zgodnie z zaleceniami producenta). Oczywiście, na opakowaniu widnieje przepiękna grafika, która skutecznie przyciąga kupującego.
Otwór jest szeroki, ale dzięki temu łatwo i skutecznie nalejemy do wanny tyle olejku, ile chcemy uzyskać piany. Nie wolno przesadzić, ponieważ zapach jest bardzo intensywny - no chyba, że ktoś lubi.
Konsystencja jest dość lejąca i bardzo tłusta. Genialnie nawilża i zmiękcza naszą skórę, przy tym nie zostawiając na niej tłustych plam czy przebarwień ( przez zielony kolor olejku, który po zmieszaniu z wodą jest prawie nie widoczny). Nie brudzi wanny.
Zapach jest cudowny. Nie ma kąpieli, do której nie dolała bym choć odrobiny olejku. Skóra jest po nim tak cudownie aksamitna... i pachnąca.
Ciekawostką jest również to, że olejek może posłużyć nam jako bardzo mocno nawilżający i natłuszczający płyn do mycia ciała.

Olejek genialnie się pieni. Lubię leżeć teraz w tak ogromnej górze piany, jaka dzięki niemu mnie otacza.
Produkt jest bardzo wydajny, ponieważ wystarczy już połowa nakrętki, a wanna jest przepełniona pianą praktycznie po same brzegi.
Cena jest niska, głównie zważywszy na działanie, piękny zapach i oczywiście na wydajność.
Serdecznie polecam, nawet tym, którzy nie lubią tego typu produktów. ten jest na prawdę godny wypróbowania,

Masa: 500ml
Cena: 15-17zł

Zalety:
+genialnie się pieni
+pięknie pachnie i pozostawia cudowną woń przez długi czas na skórze
+nawilża i wygładza
+zauważyłam również, że skóra jest jędrniejsza
+wydajny
+duże, lekkie opakowanie

Wady:
-nie ma!

Ocena ogólna: 10/10.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz:) Miło mi, że jesteście tu ze mną:*